Gösterim: 9429
Yazdır

Pasif Ürünler konusunda, yurdışından direk ithal ettiği XPCable Yapısal Kablolamamarkası ürünlerinin dağıtıcılığını, sahip olduğu yaklaşık 200 “Yetkili Sistem Kurucu” firma ile son kullanıcılara ulaştırmaktadır. Bugüne kadar beşyüzden çok kuruluşun altyapı projelerinde tercih ettikleri marka XPCable olması, ürünün ne denli başarılı olduğunu göstermektedir. Askeri projelerden, hava alanı projelerine, birçok bankanın altyapı projelerinde, Türkiye’nin birçok seçkin Üniversitelerinde Yetkili kurucularımız XPCable kullanarak müşterilerine Cat5e için 15 yıl Sistem Performans Garantisi sunmuş hatta Cat6 ürünler kullanılan projelerde ise Ömür Boyu Sistem Performans Garantisi ile yaptıkları işi tescil ettirmişlerdir.

Aktif cihaz çözümleri olarak; Dünya pazarında etkin bir isim olan ACCTON Grup tarafından üretilen EDGE-CORE markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. Özellikle 10 gigabit portlu L3 switch ailesi, L2 management ve Stackable ürünleri ile uçtan uca çözüm sunabilen EDGE-CORE firması kısa sürede Türkiye’de 1990'lı yıllarda elde ettiği başarıyı tekrar geri almak yolunda ilerleme kaydetmiştir.

Türkiye dağıtıcılığını yaptığı ikinci marka olan ETHERWAN ile, dünyada Hardened (endüstriyel) Switch ve Fiber Optic Converter üretimi konusundaki başarılarını, ülkemizde de etkin bir şekilde tanıtmaktadır. -40 ile +70 derece sıcaklık altında, toz ve nemin yoğun olduğu mağara çalışmalarında, su altı uygulamalarında ve askeri açık arazi uygulamalarında çözüm sunan Etherwan; kaliteli ve ekonomik oluşu dolayısıyla bu sektörde etkin isim olmaya aday konumundadır. Çok üstün test ortamlarında denenerek oluşturulan çözümler, ağır hava koşullardaki projelerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Amerika'nın birçok eyaletinde oluşturulan trafik sinyalizasyon projelerinde, ülkemizde ise birçok MOBESE uygulamasında Etherwan Hardened switchler ve Hardened Fiber Optic Converter’ler kullanılmıştır.

Network analiz ve test cihazları üretimi ile dünyanın dev markası olan FLUKE NETWORKS ürünlerinin distribütörü olan firmamız, bu alanda birçok eğitici ve tanıtıcı organizasyonlarda bulunmuştur.Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de birçok firma tarafından tercih edilen kablo analiz ve test cihazları , kullanmış olduğu yüksek teknoloji sayesinde, sertifikalama işçiliğinde yıllık 33% avantaj sağlamaktadır. 9 saniyede Cat6 testi yapabilen DTX serisi geleneksel test aletlerine göre üç kat daha hızlıdır. Cat 5e/6 ve Class E/D/F standartlarının ve üzeri test imkanı sağlanabilmektedir. Uluslararası bağımsız kuruluşlar tarafından onaylı Fiber modulleri ile tek tuşla Fiber testi yapmaya olanak veren fiber başlıkları, ekonomik ve kolay kullanımlı olması dolayısıyla da tercih edilen konumundadır. Test sonuç analizi ve LinkWare yazılımı ile profesyonel test raporlama imkanı da sağlayan Fluke ,AC Wiremap yazılımı ile PoE uygulamaları için kablo test imkanı sağlayabilmektedir.

Günümüzün en önemli projeleri haline gelen güvenlik projelerinde kullanılmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz fiber dönüştürücü konullarında öncü üretici olan VOSCOMmarkasının temsilciliği de firmamız tarafından yapılmaktadır.Uzak mesafelerde analog olarak çalışan güvenlik kamerası kullanmak için, Coaxial kablo yeterli sinyali sağlayamamakta, dolayısıyla fiber optic kabloya ihtiyaç duyulmaktadır. Fiber Optic Kablonnun ucuna Analog kamerayı ilişkilendirebilmek için yani fiber’i Coaxial 'a dönüştürmek için Transmitter/ Receiver kullanımı zorunludur. Tek bir fiberden, 1 adetten 64 adete kadar kamerayı bağlayabileceğiniz çözümler ile firmamız stoklarından temin edebileceğiniz dünyanın en ekonomik ve kaliteli ürünü VOSCOM ‘lar kaliteli servis ve hizmet anlayışıyla pazara sunulmaktadır.

Müsteri odaklı bir firma olmayı ilke edinen Erete Bilgi Sistemleri, ayrıca Network Sektöründe eğitim konusuna yeni bir anlayış getirmektedir. Müşterilerinin network kurulumundaki ihtiyaçlarının konnektöründen başlayıp şase switche kadar uzanabileceğini düşünerek, gerek teknik destek gerekse satış öncesi destek anlamında, arzulanan kalitede hizmet sağlamaktadır. Ayrıca, çalışacağı iş ortaklarınının bilgi eksikliklerini her ay düzenli olarak verdiği Network Eğitimleriyle gidererek, Türkiye’de bir ilke de imza atmaktadır. Sektörde Network Okulu olarak da anılan Erete bu konudaki uzmanlığını her geçen gün arttırmakta ve Erete Network Okulu adı altında profesyonel anlamda sertifikalı eğitimler vermektedir. Bakır ve fiber optic kablo sonlandırma eğitimleri , teeorik ve pratik olarak iki aşamalı verilmekte olup eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilmektedir.